SUBIEKTYWNIE - USŁUGI BUDOWLANE

Przejdź do treści

Menu główne:

Sesja narzeczeńska - 5 powodów dla których warto ją wykonać

USŁUGI BUDOWLANE
Czym właściwie jest fotograficzna sesja narzeczeńska? Dla większości Par wciąż zbytecznym wydatkiem, niepotrzebną stratą czasu i kolejnymi zdjęciami, których pełno jest w telefonie...

Sesja narzeczeńska z fotografem ślubnym

Zanim o tym dlaczego króciutko powiem o tym z kim...Jeśli sesja narzeczeńska to TYLKO ze swoim fotografem ślubnym.
A powodów jest przynajmniej pięć...

Poznajmy się

40 % Par spotyka się ze mną w studiu w celu dopełnienia formalności związanych z rezerwacją terminu. Spotkanie trwa około 20 minut, w trakcie których w najlepszym wypadku, poza sporządzeniem umowy, zdąże zapytać o przewidywaną ilość Gości weselnych, ewentualne miejsca na ślubny plener i osoby najważniejsze dla Młodych. 60 % Par zawiera umowy drogą mailową , a nasz kontakty ogranicza się do wymiany elektronicznej korespondencji.
Gdybyśmy pojawili się w dniu ślubu u tych Par, zastalibyśmy kompletnie obcych nam ludzi, w dodatku z poziomem stresu podniesionym do granic możliwości ;) Trudnoi w takiej sytuacji nawiązać naturalną relację z osobą , którą widzi się po raz pierwszy w życiu, a w dodatku stoi ona z wielkim aparatem i robi zdjęcia...
Dlatego wszystkie nasze ślubne pakiety zawierają sesję narzeczeńską. Jest to nasz i Wasz komfort współpracy. Sesja narzeczeńska to około 2 godzin wspólnie spędzonego czasu, kiedy mamy okazje się poznać, porozmawiać, nawiązać koleżeńską relację. Dzięki temu w dniu Waszego ślubu, nie czujecie się dodatkowo zestresowani naszą obecnością.

Nikt nie lubi kupować kota w worku

Krótko...Kupujecie w ciemno ubranie, które ma Wam posłużyć przez jakiś czas? Nie? To dlaczego powierzać uwiecznienie Waszego najważniejszego dnia w życiu fotografowi, którego stylu pracy nie znacie? Zamieszczone na stronie portfolio to jedno...A fotografowanie właśnie Was, to drugie. Sesja narzeczeńska daje Wam możliwość poznania sposobu pracy Waszego fotografa. Możecie ocenić, czy potrafi Was ująć w sposób korzystny i odpowiadający Wam. Jeśli zdjęcia z sesji narzeczeńskiej przypadną Wam do gustu, to uzyskacie pewność, że Wasz najważniejszy dzień jest w dobrych rękach.

Rozgrzewka przed obiektywem


Grudniowy ślub Magdy i Tomka

USŁUGI BUDOWLANE
Opublikowany przez w reportaż ślubny ·
Tags: fotografślubnyzdjęciaślubnefotografiaślubna
ŚLUB MAGDY I TOMKA

Fotografia powstaje w głowie

USŁUGI BUDOWLANE
Opublikowany przez w Fotografia ·
Tags: fotograffotografślubnyfotografiafotografiaślubnazdjęciaślubne
PHU PAWEŁ Paweł Grzybek
ul. Daszyńskiego 20/3 Legnica
NIP:691-250-98-48

www.phupawel.pl
phupawel.biuro@gmail.com
tel. 661 543 748/biuro
tel. 785 544 646/logistyka
tel.570 013 831/ techniczny


pn - pt:8:00 - 16:00

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego